Collagenová poopalovací péče 250ML

PO OPALOVÁNÍ

C2 Collagen & Color Intensifier - PRO DOKONALOU PLEŤ!

HYBRID COSMETIC C2 INTENSIFIER (po opalování) - zintenzivňuje stimulovanou tvorbu kolagenu doma a udržuje zářivou pleť déle. 

Doporučuje se pro každodenní péči.

Hybridní solárium + C2 hybridní kosmetika = kolagen a barva = trvalé opálení, lepší vzhled kůže, redukce jemných linek a malých vrásek a těsnější pojivová tkáň.

Naši zákazníci jsou nadšeni kosmetikou C2 Hybrid Cosmetic. Především ocení velmi jemnou konzistenci, jemnou vůni, velký efekt po první aplikaci a německou kvalitu.

Kosmetický produkt, vyrobený speciálně pro hybridní solária - tedy pro kombinaci UV světla (které nás opaluje) a světelné terapii. V produktu C2 - Collagen & Color jsou spojeny nejmodernější poznatky z kosmetického výzkumu a mají viditelný okamžitý účinek a intenzivní dlouhodobý efekt. Složení s mimořádně vysokou koncentrací účinných látek je schopno výrazně a především dlouhodobě zlepšit vzhled pokožky, zpevnit kontury a pleť na obličeji. Díky kombinaci UV záření a přirozeného světla, mohou použité látky působit mimořádně účinne. Produkt nanášíme v jemné vrstvě a lehce vmasírujeme do pokožky, klidně i v každodenním životě i po návštěvě hybridního solária (kolagenárium) můžeme následně použít běžnou kosmetiku a make-up. Produkt neobsahuje ochranný faktor.

650,00 Kč