Exotická pleťová maska s vitaminem C 50ml

Čistota přírody

Díky péči této účinné masky, která je přímo nabitá čistým vitamínem C, výtažky z kakadu švestek a limetky, bude vaše pleť jen zářit. Vitamín C je bohatý na antioxidanty, posiluje tvorbu kolagenu a chrání pokožku. Zároveň také výrazně zvyšuje její jas a lesk. Minimalizuje viditelnost pórů, jemných linek a vrásek a pleť zanechá hladkou a rozzářenou.

Terminalia Ferdinandiana (olej a extrakt ze švestky kakadu)

Švestky kakadu jsou nejbohatším zdrojem vitamínu C na světě, proto dodávají pleti viditelný lesk a jas. Obsahují velké množství antioxidantů.

Ascorbyl Tetraisopalmitate (vitamín C)

Vitamín C působí jako účinný antioxidant, rozjasňuje tón pleti a redukuje viditelné známky stárnutí. Ascorbyl tetraisopalmitate je v tucích rozpustný a velmi stabilní derivát vitamínu C. V olejové formě je kombinován s vitamínem F, známým také jako esenciální mastná kyselina. Bylo prokázáno, že kromě běžných benefitů čistého vitamínu C nabízí ascorbyl tetraisopalmitate významné benefity v oblasti rozjasnění pokožky.

Citrus Aurantifolia extrakt (limetkový kaviár)

Limetky mají vysokou koncentraci vitamínu C, která napomáhá zvýšení produkce kolagenu a napnutí pokožky. Jsou bohaté na antioxidanty a mají antimikrobiální vlastnosti. Limetkový extrakt napomáhá k zesvětlení pigmentace pokožky, zabraňuje vzniku tmavých skvrn, odstraňuje suchou odumřelou kůži a pokožku zanechává krásně rozzářenou.

Olej z kokosu nucifera

Zklidňuje pokožku a reguluje nadměrnou tvorbu mazu. Chrání před environmentálními stresory. Má protizánětlivé a antioxidační účinky.

Klíčové benefity

- Výrazně rozjasní a rozzáří pleť a dodá jí přirozený "glow".

- Redukuje jemné linky a vrásky.

- Podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové.

- Vyrovnává tón pleti.

- Napomáhá zesvětlení tmavých skvrn či jakékoli jiné diskolorace pleti.

- Stimuluje tvorbu kolagenu.

- Intenzivně hydratuje.

- Zpevňuje a vypíná pokožku.

- Vyhlazuje pokožku.

- Je bohatá na vitamíny A, B, C a E.

- Vysoký obsah antioxidantů.

- Omlazuje a revitalizuje pokožku.

- Má protizánětlivé účinky.

- Působí proti stárnutí pokožky.

- Má antibakteriální účinky.

1 050,00 Kč