Kakadu Super C rozjasňující sérum hyaluronate + bakuchiol 30ml

Čistota přírody

 Super C rozjasňující sérum hyaluronate + bakuchiol 30ml

Nadopujte pokožku výživným sérem s vitamínem C obohaceným o výtažky z kakadu švestek, bakuchiol a hyaluronate. Tyto aktivní rostlinné látky dodají pleti výrazný lesk, intenzivně hydratují a viditelně redukují jemné linky, vrásky a hyperpigmentaci. Pravidelným používáním dosáhnete krásně zářivé a rozjasněné pokožky.

Terminalia Ferdinandiana (olej a extrakt ze švestky kakadu)

Švestky kakadu jsou nejbohatším zdrojem vitamínu C na světě, proto dodávají pleti viditelný lesk a jas. Vitamín C podporuje přirozenou produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Redukuje známky stárnutí v podobě jemných linek a vrásek a zanechává ji jemnější a mladistvější. Olej je získáván ze semínek a extrakt z plodů švestek kakadu.

Bakuchiol (vitamín A)

Přírodní alternativa retinolu získávaná z rostliny psoralea corylifolia. Vyhlazuje jemné linky a vrásky a redukuje známky stárnutí. Rozjasňuje a sjednocuje tón pokožky a zároveň ji zpevňuje a vypíná.

Ascorbyl Tetraisopalmitate (vitamín C)

Vitamín C působí jako účinný antioxidant, rozjasňuje tón pleti a redukuje viditelné známky stárnutí. Ascorbyl tetraisopalmitate je v tucích rozpustný a velmi stabilní derivát vitamínu C. V olejové formě je kombinován s vitamínem F, známým také jako esenciální mastná kyselina. Bylo prokázáno, že kromě běžných benefitů čistého vitamínu C nabízí ascorbyl tetraisopalmitate významné benefity v oblasti rozjasnění pokožky.

Sodium Hyaluronate

Sodium hyaluronate má vysokou schopnost navázat na sebe vodu, proto je výbornou ingrediencí pro zajištění potřebné hydratace uvnitř pokožky. S přibývajícím věkem pleť ztrácí přirozený obsah vody (z původních 10-20 % je to méně než 10 %). Sodium hyaluronate vodu znovu doplňuje, čímž zajišťuje zdravý vzhled pokožky a minimalizuje výskyt vrásek. Důležitá látka, která působí jako prevence proti předčasnému stárnutí, vyplňuje a vyhlazuje jemnou pokožku obličeje.

Pure Fiji botanická směs olejů

Organická směs za studena lisovaného kokosového, dilo, makadamiového a sikeci oleje hloubkově hydratuje a vyživuje. Obsahuje vitamíny A, B, C & E, omega 3, 6, 7 & 9 a je bohatá na antioxidanty.

Passionflower (extrakt z květu mučenky)

Zjemňuje a zklidňuje pokožku a dokáže regulovat zvýšenou produkci kožního mazu. Chrání pokožku před stresory z okolního prostředí. Je protizánětlivý a antioxidační.

Klíčové benefity

- Výrazně rozjasní a rozzáří pleť a dodá jí přirozený "glow".

- Redukuje jemné linky a vrásky.

- Podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové.

- Vyrovnává tón pleti.

- Napomáhá zesvětlení tmavých skvrn či jakékoliv jiné diskolorace pokožky.

- Stimuluje tvorbu kolagenu.

- Intenzivně hydratuje.

- Zpevňuje a vypíná pokožku.

- Je bohaté na vitamíny A, B, C & E.

- Vysoký obsah antioxidantů.

- Omlazuje a revitalizuje pokožku.

- Má protizánětlivé účinky.

- Působí proti stárnutí pokožky.

- Má antibakteriální účinky.

Pro jaký typ pleti je sérum vhodné?

Pro všechny typy pleti. Pečuje o unavenou pleť, nerovnoměrný tón pleti, pigmentace a známky stárnutí.

1 650,00 Kč