TERRAZEN Sleeping Maska Age Control Nutrition 80 Ml

Noční maska

TERRAZEN: PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU ZNAČKU S VÝRAZNÝM OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM I PRO ZRALOU PLEŤ: TERRAZEN AGE CONTROL

OMLÁDNĚTE PŘES NOC - MASKA, KTERÁ ZASTAVÍ ČAS!

INTEZIVNÍ PEČUJÍCÍ MASKA PRO PLEŤ SE ZNÁMKAMI STÁRNUTÍ PROTI VRÁSKÁM.

EXPERT PROTI VRÁSKÁM A NA ZPEVNĚNÍ PLETI: Výkonná, natírací maska proti vráskám, která pomáhá zvýšit vzhled pevnosti a pružnosti a zároveň vyživuje a dodává pokožce energii. Tato intenzivní maska je vytvořena tak, aby řešila četné známky stárnutí; matnou a nevýraznou pleť, skvrny, nerovnoměrný tón pleti a vrásky.

MASKA I PRO DOSUD NEOŠETŘOVANOU PLEŤ: účinná i na pleť s intenzivními známkami stárnutí, dosud bez péče. Dodá pleti elasticitu, zářivost, výrazně zjemní vrásky (jemné i hlubší) a má intenzivně omlazující efekt.

Obsahuje melatonin - antioxidační enzym, který působí přes noc, podporuje dobrou kvalitu spánku a pokožku chrání před stresem a poškozováním. Pokožku zpevňuje speciální, sójový proteinový peptid a PHA rostlinného původu zjemňuje a obnovuje texturu pokožky. Obsahuje 4% rostlinného skvalanu a vitaminu B5, 1% směs brutnákového oleje a speciální složku AQUA 4 OIL pro intenzivní hydrataci a zářivý jas.

ÚČINKY:

- výrazný anti-age efekt

- okamžité zpevnění pleti

- okamžitý omlazující efekt

- působí pro ochranu pleti

- působí proti oxidačnímu stresu a další tvorbě vrásek

- redukce vrásek všech druhů

OBSAHUJE:

- PHA, proteinové peptidy, bambucké máslo, adenosin, skvalan 4%, 1% brutnákový olej, melatonin booster, proteinový komplex, propanediol.

NÁVOD:

- naneste na očištěnou pleť, nechte působit přes noc nebo minimálně 45 minut a poté smyjte vlažnou vodou a naneste běžnou péči nebo líčení.

Obsah: 80 ml

BEZPEČNĚ, PEČUJÍCÍ, JEMNÉ SLOŽENÍ: Pouze EWG - ZELENÉ ingredience, bezalergenní přírodní vůně, dermatologicky testováno (žádné dráždivé složky), 20 ingrediencí pro zvláštní péči navíc.

Výrobce: Terrazen - Color Code Jižní Korea

950,00 Kč