TERRAZEN Sleeping Maska Aqua Recharge s bělícím Účinkem 80 Ml

Noční péče

TERRAZEN: PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU ZNAČKU S VÝRAZNÝM OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM A 7 DRUHY KYSELINY HYALURONOVÉ: 

TERRAZEN AQUA RECHARGE

UNIKÁTNÍ MASKA NA NOC S VYSOCE HYDRATAČNÍM A OBJEMOVÝM EFEKTEM: DODÁVÁ OBJEM, POMÁHÁ VYPLŇOVAT HLUBOKÉ RÝHY A BĚLÍ NEŽÁDOUCÍ, PIGMENTOVÉ SKVRNY.

OBJEM PŘES NOC: Zatímco spíte nebo odpočíváte, intenzivně pleť hydratuje a dodává ztracený objem. Probudíte se s hydratovanou, rozzářenou pletí. Obsahuje melatonin, který napomáhá kvalitnímu spánku a zmírňuje oxidační stres.

BĚLENÍ NEŽÁDOUCÍCH SKVRN: Obsahuje 2% niacinamid, glutathion a přírodní, bělící komplex, který pomáhá redukovat nejen melasma, ale i kruhy pod očima, zašlou a zašedlou pleť.

INTENZIVNÍ HYDRATACE: Obsahuje 2,99% Propandiol a 1% Trehalos, složky, které velmi intenzivně pleť hydratují přes noc nebo v době relaxace.

ÚČINKY:

- vyplňuje vrásky a rýhy

- dodává pleti potřebný objem a hydrataci

- dodává objem i / do okolí rtů a nosoretních rýh

- viditelné omlazení, osvěžení, hydratace rozjasnění pleti

- bělení pigmentových skvrn

- redukce zašedlé pleti a kruhů pod očima

OBSAHUJE:

- melatonin booster, niacinamid, glutathion, trehalos, propanediol a další, intenzivní a na objem působící hydratační složky

NÁVOD:

- naneste na očištěnou pleť, nechce působit (buď přes noc, nebo nechte působit alespoň 45 minut), poté smyjte vlažnou vodou a naneste běžnou péči nebo líčení.

Obsah: 80 ml

BEZPEČNĚ, PEČUJÍCÍ, JEMNÉ SLOŽENÍ: Pouze EWG - ZELENÉ ingredience, bezalergenní přírodní vůně, dermatologicky testováno (žádné dráždivé složky), 20 ingrediencí pro zvláštní péči navíc.

Výrobce: Terrazen - Color Code Jižní Korea

890,00 Kč